Elektronické vrátniky

Elektronické vrátniky môžu byť v prevedení audio, alebo video pre jedného, alebo viacerých účastníkov. Môžu byť taktiež doplnené o klávesnicu, príp. čítačku RFID čipov, alebo ich kombináciou. Vonkajšie jednotky majú aj prisvietenie, takže návštevníka uvidíte aj v noci. Taktiež dokážu ovládať elektrický zámok bránky, príp. otvárať aj vstupnú bránu ( posuvnú, krídlovú, garážovú bránu ). Vnútorné telefóny sú v prevedení s klasickým slúchadlom, alebo v prevedení " hands-free " ( t. j. bez slúchadla ).  Videotelefóny majú dotykovú obrazovku s rôznymi uhlopriečkami a s možnosťou ukladania snímok návštevníkov. Videovrátniky Dahua majú možnosť komunikácie cez bezplatnú aplikáciu v mobilnom telefóne, alebo tablete ( Android, iPhone ).

Kontaktný formulár na nezáväznú ponuku:

Pošlite nám svoju požiadavku so základnými informáciami (o aký produkt alebo službu sa zaujímate). Čo najskôr sa s Vami spojíme a veľmi radi poradíme.

Pre zabezpečenie obojstranne korektnej komunikácie vyžadujeme uvedenie aj telefónneho čísla. Pokiaľ by Vám formulár nešiel odoslať, kontaktujte nás priamo cez mail: jcsecurity@jcsecurity.sk.