O nás

Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2008 najskôr ako Jozef Čúp JC security a v roku 2018 sme sa pretransformovali na JC security s. r. o. . Zaoberáme sa predajom, montážou a servisom zabezpečovacích systémov ako sú domové alarmy, kamerové systémy a elektronické vrátniky. V roku 2013 sme sa stali certifikovaným montážnym partnerom Jablotronu a zároveň sme rozšírili sortiment ponúkaných služieb o predaj, montáž a servis pohonov vstupných brán, parkovacie zábrany a rampy. Montáže prevádzame nielen v Trnavskom kraji, ale taktiež aj v Bratislavskom, Nitrianskom a Trenčianskom kraji. 

Používame produkty od renomovaných výrobcov ako sú: Jablotron, Dahua, Avigilon, Sony, Came, Nice, Easydoor, Loxone ... .

 V priebehu rokov sme postupne získali veľa skúseností v oblasti montáže zabezpečovacích systémov priamo finálnemu zákazníkovi. Na realizáciu zákaziek využívame najnovšie technológie a snažíme sa takto vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám našich klientov, ktorým poskytujeme plnú záručnú a pozáručnú podporu aj ďalšiu poradenskú činnosť. Pravidelne sa zúčastňujeme odborných školení a seminárov týkajúcich sa najmodernejších technológií bezpečnostných systémov.