Rampy, parkovacie zábrany

Zábrany Came

vynikajú svojou spoľahlivosťou aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Parkovacie zábrany: 

  • UNIPARK zábrana pre parkovacie miesta do šírky 2,2 m. Inovatívna myšlienka od Came pre vyhradenie parkovacieho miesta. Obsluha zábrany je možná aj automaticky prostredníctvom diaľkového ovládača priamo z pohodlia auta. 
  • CAT padacia reťaz na šírku prejazdu až 16 m je patentovaný výrobok Came a využíva sa pre vymedzenie súkromných a verejných parkovacích zón. Vďaka pokrokovej technológii a unikátnemu dizajnu je tento produkt perfektne integrovateľný aj v prípade špecifických architektonických požiadaviek ako aj do historických centier miest a obcí. 

zábrana ark

zábrana ark

zábrana cat

 

Vstupné rampy: 

  • GARD pre prejazdy do 2,5 m a 4 m. Rýchle vstupné rampy sú ideálnym riešením ak potrebujete obsluhovať a kontrolovať premávku v parkovacích zónach a na privátnych cestných komunikáciách. Sú k dispozícii s 230V aj 24V motormi a tiež v prevedení stojana z nerezovej ocele (odolným proti korózii).
  • GARD 3 pre prejazdy do 2,75 m je nová vstupná rampa navrhnutá tak, aby zvládala aj obsluhu vstupov s veľmi intenzívnou prevádzkou. Vďaka novej architektúre elektronického panelu a špeciálnemu motoru je schopná dosiahnuť veľmi krátku dobu otvorenia,len 0,9 s. Je obzvlášť vhodná pre rýchlu obsluhu v nákupných centrách, na verejných parkoviskách, v nemocniciach, ...
  • GARD 4 pre prejazdy do 3,75 m je nová vstupná rampa určená pre bežnú obsluhu premávky v rezidenčných zónach ako aj v nákupných centrách a priemyslených parkoch. 
  • GARD 8 pre prejazdy do 7,6 m je ideálnym riešením pre riadenie komunikácií a parkovacích plôch v priemyselných parkoch. Dodáva sa v obidvoch 230V a 24V verziách. 
  • GARD 12 pre prejazdy do 12 m. Špeciálne navrhnutá pre veľké priemyselné prejazdy akými sú napríklad vlakové priecestia a iné. Vyrába sa len v 24V verzii. 

rampa gard

rampa gard

rampa gard

Kontaktný formulár na nezáväznú ponuku:

Pošlite nám svoju požiadavku so základnými informáciami (o aký produkt alebo službu sa zaujímate). Čo najskôr sa s Vami spojíme a veľmi radi poradíme.

Pre zabezpečenie obojstranne korektnej komunikácie vyžadujeme uvedenie aj telefónneho čísla. Pokiaľ by Vám formulár nešiel odoslať, kontaktujte nás priamo cez mail: jcsecurity@jcsecurity.sk.