Zónová regulácia kúrenia

Zónová regulácia prináša jednoduchý systém regulácie kúrenia. Umožňuje kúriť len v tých miestnostiach, kde to naozaj potrebujete. Vďaka jednoduchému nastaveniu a regulácii tak šetríte náklady na vykurovanie.

Tento systém je skonštruovaný tak, aby po celý rok poskytoval príjemnú teplotu podľa vašich požiadaviek. Nastavenie upravíte jednoducho pomocou jediného dotykového displeja.

Image

Image

Pre domy, byty aj
​komerčné budovy
​​​

Image

Podlahové kúrenie
​aj radiátory
​​​​

Image

Jednoduchá inštalácia
a nastavenie
​​​​

Image

Český výrobca
​JABLOTRON
​​​​​

Základom zónovej regulácie je riadiaca jednotka, ktorá umožňuje ovládať až 16 rôznych zón, ktoré je možné ovládať až 32 perifériami. Základnými prvkami ovládania zón sú izbové termostaty, prostredníctvom ktorých môžete naprogramovať týždenný vykurovací program a ktoré majú zároveň unikátnu funkciu ochrany proti zamrznutiu a prehriatiu objektu. Túto informáciu o nebezpečenstve je možné odoslať na mobilný telefón majiteľovi. Pre použitie v kancelárskych objektoch je možné termostaty tiež uzamknúť alebo obmedziť rozsah nastaviteľnej teploty. 

Image

Kontaktný formulár na nezáväznú ponuku:

Pošlite nám svoju požiadavku so základnými informáciami (o aký produkt alebo službu sa zaujímate). Čo najskôr sa s Vami spojíme a veľmi radi poradíme.

Pre zabezpečenie obojstranne korektnej komunikácie vyžadujeme uvedenie aj telefónneho čísla. Pokiaľ by Vám formulár nešiel odoslať, kontaktujte nás priamo cez mail: jcsecurity@jcsecurity.sk.